אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות פט פיינדר - המדריך המלא לבחירת גור גזעי

אודות.

בית > אודות

1

מטרת האתר

חברת פטפיינדר בע”מ שמה לעצמה כמטרה לחבר חינם וללא עשיית רווח בין אנשים בכל הנוגע לעולם הכלבים והחתולים, כשתפיסת עולמה הוא שיש לדאוג באופן תמידי ואמיתי לרווחתם ושלומם של הכלבים והחתולים, ולקדם את המודעות הציבורית בישראל לאחזקה אחראית של בעלי חיים אלו.

פטפיינדר דוגלת בכך שהאפשרות של אימוץ כלב או חתול היא העדיפה וההומאנית ביותר, ובכך שרכישה של כלב חייבת להיעשות ממגדלים מומלצים של ההתאחדות הישראלית לכלבנות אשר מקדמים גידול אחראי של כלבים בריאים נפשית וגופנית, ואשר עושים את מירב המאמצים להבטיח את בריאותם של ההורים ואת רווחת האם והגורים. בכך מאמצת פטפיינדר את העקרונות והקווים המנחים של ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

אנחנו בפטפיינדר ננסה להביא אליכם את מירב המידע ואפשרויות הבחירה כדי לוודא שאתם בוחרים את הכלב או החתול שבאמת מתאים לכם ולצרכיכם, ובכך ננסה להקטין את הסיכון לכך שבעל החיים שבחרתם יינטש בעתיד.

למי זה מתאים

את האתר הקמנו לאחר שהבנו שאין אתר שירכז באופן מקצועי את כל הנוגע לעולם החתולים והכלבים תוך מתן דגש על איכות המודעות המתפרסמות. לצורך כך שכרנו את שירותיה של אחת מהחברות הטובות בארץ לבניית אתרים (חברת אקסטרה בע”מ), השקענו יחד עם כל הפועלים בדבר לילות כימים כדי לעשות כל מאמץ להביא לכם אתר מקצועי, מתקדם, קל לשימוש ועשיר במידע, וכל זאת כשנר לדרכנו רווחתם וטובתם של בעלי החיים המפורסמים באתר.

האתר שלנו פועל בשני מסלולים בלבד: מסלול האימוץ המיועד למי שמבקש לאמץ או לפרסם מודעה של בעל חיים המיועד לאימוץ, ומסלול הרכישה/ מכירה בו רק מגדלים המוכרים על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות ו/או בעלי כלבים טהורי גזע עם תעודות מטעם ההתאחדות יכולים לפרסם מודעות למכירה. האתר גם מתאים לכל מי שרוצה למצוא זיווג לבעל החיים היקר לו מכל, בכפוף לכך שמדובר בבעל חיים גזעי עם תעודות מטעם ההתאחדות!

אצלנו באתר תוכלו למצוא בצורה פשוטה ומתקדמת מגוון עצום של כל סוגי הכלבים והחתולים (גורים ובוגרים טהורי גזע, לפני או אחרי המלטה, בתשלום או בחינם) ממגוון של בעלים (מגדלים מצטיינים ומומלצים מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות ובעלים פרטיים) – והכול בחינם!

כדי להשלים את חווית השימוש ולהעשיר את משתמשינו במידע מקצועי שילבנו, ועוד נשלב בעתיד, מאמרים במגוון תחומים: תזונה, אילוף, טיפוח ובריאות.  כמו כן, תוכלו למצוא באתר תשובות לשאלות נפוצות, ומגוון של ספקי שירות במגוון של תחומים (וטרינרים, מאלפים, מספרות, פנסיונים, וחנויות בעלי חיים) אותם תוכלו לדרג ובכך לסייע לכולנו לקבל שירות איכותי ומקצועי מספקי השירות השונים בעולם החי.

אנחנו ממליצים בחום לעיין ב”מדריך לבחירת גור” שידריך אתכם שלב אחר שלב איך לבחור את הגור המושלם לצרכים שלכם מרגע רכישתו ועד הגעתו לביתכם.

2

כיצד התהליך מתבצע?

אז ניסינו לעשות את זה כמה שיותר מקצועי, ויחד עם זאת כמה שיותר פשוט – והכול בחינם!

למחפשים כלב או חתול: כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל האתר, לבחור האם אתם מעוניינים להתחיל בהליך של אימוץ או רכישה, לסמן במנוע החיפוש את בחירתכם ולצפות בתוצאות החיפוש (ניתן לסמן יותר מבחירה אחת: כך לדוגמא ניתן לסמן חיפוש של גור כלבים מגזע האסקי סיבירי ביחד עם חיפוש גור כלבים מגזע שיצו וכך נקבל תוצאות של שני סוגי הגזעים).

למפרסמים כלב או חתול: גם כאן, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הלשונית “פרסם מודעה” המופיעה בקצה השמאלי של עמוד הבית, ומשם לפעול שלב אחר שלב כדי למלא את פרטי בעל החיים אותו ברצונכם לפרסם וכן את פרטיכם האישיים ואופן יצירת הקשר. לשם כך דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי למקד את תוצאת החיפוש ולהפוך את חווית החיפוש לקלה וויזואלית.

וכאן המקום לעצה קטנה מאיתנו:  הוספת מגוון תמונות איכותיות של יקיריכם תסייע למחפשים לאתר יותר במדויק את בעל החיים אותו הם מחפשים, וגם כמובן תסייע לנו לשמר אתר עשיר בתמונות מרהיבות של יקיריכם בעלי החיים.

לספקים המבקשים לפרסם באתר: יש ללחוץ על לשונית “פרסום עסק” המופיעה בתפריט העליון, ומשם לפעול שלב אחר שלב כדי למלא את פרטי העסק אותו ברצונכם לפרסם וכן את פרטיכם האישיים ואופן יצירת הקשר. לשם כך דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי להפוך את הפרסום ליעיל.

המגדלים שלנו

המטרה המרכזית בגידול כלבים, היא יצירת פרטים בריאים ומתפקדים, בעלי מבנה גופני ונפשי המאפיין את הגזע הספציפי אליהם משתייכים; כלבים המסוגלים לחיות חיים ארוכים ושמחים לתועלת ועינוג בעליהם, לתועלת החברה כולה וכן בעבור צרכיו של הכלב עצמו. לכן, יש לבצע גידול באופן שמקדם את בריאותם ומצבם הנפשי של הצאצאים, וכן את רווחת הכלבה האם. ידע, יושר ושיתוף פעולה, ברמה מקומית ובינלאומית, הם הבסיס לגידול כלבים בריאים. יש לעודד מגדלים להדגיש את החשיבות שביצירת דורות של כלבים, נוסף על בחירת כלב ספציפי למטרת רבייה“. (מתוך חזון ההתאחדות בפרק המבוא של תקנון הגידול).

אז כדי לעשות כל מאמץ ולממש את חזון ההתאחדות, אנחנו בפטפיינדר מביאים לכם באתר את מיטב המגדלים בארץ המוכרים על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות, ואלו תמיד יהיו תחת ביקורת שלנו ושל המשתמשים באתר שיוכלו בכל עת לחוות את דעתם על המגדל ממנו רכשו גור כלבים.