אודות - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית מכללת ברושים

אודות.

בית > אודות

1

אודות פטפיינדר

חברת פטפיינדר תומכת במגוון של דרכים לחיבור בין האדם לחבריו על ארבע, החל מאימוץ כלב או חתול וכלה ברכישתם ממגדלים אמינים, כאשר רכישה של כלב או חתול חייבת להיעשות בצורה מבוקרת ומפוקחת אך ורק ממגדלים מומלצים של “ההתאחדות הישראלית לכלבנות” או “ההתאחדות הישראלית לחתולים” אשר מקדמים גידול אחראי של כלבים או חתולים בריאים נפשית וגופנית, ואשר עושים את מירב המאמצים להבטיח את בריאותם של ההורים ואת רווחת האם והגורים, כל זאת במטרה למנוע נטישה, התעללות והרבעה לא מפוקחת של בעלי חיים. בכך מאמצת פטפיינדר את העקרונות והקווים המנחים של “ההתאחדות הישראלית לכלבנות” “ההתאחדות הישראלית לחתולים“.

פטפיינדר שמה לעצמה כמטרה לחבר ללא כל מטרת רווח בין אנשים בכל הנוגע לחיבור בינם לבין עולם הכלבים והחתולים, כשתפישת עולמה הינה  שיש לדאוג באופן תמידי ואמיתי לרווחתם ושלומם של הכלבים והחתולים, ולקדם את המודעות הציבורית בישראל להחזקה אחראית של בעלי חיים אלו.

מטרת האתר

 • לחבר בין האדם לחבריו על ארבע כלב/חתול על ידי האופציות: אימוץ/קנייה.
 • שיתופי פעולה מול עמותות ומגדלים הרואים במטרה משותפת יחד.
 • שיתוף פעולה מול “ההתאחדות הישראלית לכלבנות”.
 • שיתוף פעולה מול “ההתאחדות הישראלית לחתולים”.
 • קידום המודעות הציבורית של מכירת בע”ח בצורה מבוקרת ומפוקחת על ידי “ההתאחדות הישראלית לכלבנות” ו”ההתאחדות הישראלית לחתולים” בניגוד לסחר לא חוקי של בעלי החיים.
 • לפעול למניעת התעללות בבעלי חיים.
 • לפעול למניעת נטישה באמצעות בחירה נכונה של בעל חיים המתאים לך על ידי ממשק מנוע חיפוש מתקדם.
 • העברת מידע הכרחי ועדכני ב”מגזין בעלי החיים” של ישראל.

האתר פועל בשלושה מסלולים בלבד:

 

 • מסלול האימוץ המיועד למי שמבקש לאמץ או לפרסם מודעה של בעל חיים המיועד לאימוץ.

 

 • מסלול הרכישה/מכירה מפוקחת ומבוקרת של כלבים או חתולים מועדים (גזעיים)  בו רק מגדלים המוכרים על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות וההתאחדות הישראלית לחתולים ו/או בעלי כלבים וחתולים מתועדים עם תעודות מטעם ההתאחדות יכולים לפרסם מודעות למכירה.

 

 • האתר גם מתאים לכל מי שרוצה למצוא זיווג לבעל החיים היקר לו מכל, בכפוף לכך שמדובר בבעל חיים גזעי עם תעודות מטעם ההתאחדות!

אנחנו ממליצים בחום לעיין ב”מדריך לבחירת גור” שידריך אתכם שלב אחר שלב איך לבחור את הגור המושלם לצרכים שלכם מרגע רכישתו ועד הגעתו לביתכם.

2

כיצד התהליך מתבצע?

אז ניסינו לעשות את זה כמה שיותר מקצועי, ויחד עם זאת כמה שיותר פשוט – והכול בחינם!

למחפשים כלב או חתול: כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל האתר, לבחור האם אתם מעוניינים להתחיל בהליך של אימוץ או רכישה, לסמן במנוע החיפוש את בחירתכם ולצפות בתוצאות החיפוש (ניתן לסמן יותר מבחירה אחת: כך לדוגמא ניתן לסמן חיפוש של גור כלבים מגזע האסקי סיבירי ביחד עם חיפוש גור כלבים מגזע שיצו וכך נקבל תוצאות של שני סוגי הגזעים).

למפרסמים כלב או חתול: גם כאן, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הלשונית “פרסם מודעה” המופיעה בקצה השמאלי של עמוד הבית, ומשם לפעול שלב אחר שלב כדי למלא את פרטי בעל החיים אותו ברצונכם לפרסם וכן את פרטיכם האישיים ואופן יצירת הקשר. לשם כך דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי למקד את תוצאת החיפוש ולהפוך את חווית החיפוש לקלה וויזואלית.

וכאן המקום לעצה קטנה מאיתנו:  הוספת מגוון תמונות איכותיות של יקיריכם תסייע למחפשים לאתר יותר במדויק את בעל החיים אותו הם מחפשים, וגם כמובן תסייע לנו לשמר אתר עשיר בתמונות מרהיבות של יקיריכם בעלי החיים.

לספקים המבקשים לפרסם באתר: יש ללחוץ על לשונית “פרסום עסק” המופיעה בתפריט העליון, ומשם לפעול שלב אחר שלב כדי למלא את פרטי העסק אותו ברצונכם לפרסם וכן את פרטיכם האישיים ואופן יצירת הקשר. לשם כך דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי להפוך את הפרסום ליעיל.

המגדלים שלנו

המטרה המרכזית בגידול כלבים, היא יצירת פרטים בריאים ומתפקדים, בעלי מבנה גופני ונפשי המאפיין את הגזע הספציפי אליהם משתייכים; כלבים המסוגלים לחיות חיים ארוכים ושמחים לתועלת ועינוג בעליהם, לתועלת החברה כולה וכן בעבור צרכיו של הכלב עצמו. לכן, יש לבצע גידול באופן שמקדם את בריאותם ומצבם הנפשי של הצאצאים, וכן את רווחת הכלבה האם. ידע, יושר ושיתוף פעולה, ברמה מקומית ובינלאומית, הם הבסיס לגידול כלבים בריאים. יש לעודד מגדלים להדגיש את החשיבות שביצירת דורות של כלבים, נוסף על בחירת כלב ספציפי למטרת רבייה“. (מתוך חזון ההתאחדות בפרק המבוא של תקנון הגידול).

אז כדי לעשות כל מאמץ ולממש את חזון ההתאחדות, אנחנו בפטפיינדר מביאים לכם באתר את מיטב המגדלים בארץ המוכרים על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות, ואלו תמיד יהיו תחת ביקורת שלנו ושל המשתמשים באתר שיוכלו בכל עת לחוות את דעתם על המגדל ממנו רכשו גור כלבים.

למה לפרסם דווקא ב-PetFinder

דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי למקד את תוצאת החיפוש ולהפוך את חווית החיפוש לקלה וויזואלית.

הפלטפורמה
המתקדמת
בישראל!

מגדלים מוסמכים
על ידי IKC

חשיפה של מעל
50,000
גולשים בחודש

הצטרפו לאתר והתחילו לפרסם עוד היום!