הצהרת נגישות - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית מכללת ברושים

הצהרת נגישות.

בית > הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

לפטפיינדר הפועלת בתחום הדיגיטלי בלבד חשוב להנגיש את עולם הכלבנות והחתולים לכלל האוכלוסייה, ולשם כך אנו פועלים באופן של ביצוע התאמות אשר יאפשרו שימוש פורה באתר גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות. התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ”ח – 1998 והתקנות על פיו.

 

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר, ככל האפשר, לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לעשות שימוש פורה באתר ככל האדם. פטפיינדר מאמינה ופועלת ככל האפשר למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי כך שגם בעלי לקויות יוכלו להיעזר באתר, תוך הבנה של הקשר המיוחד שקיים בין בעלי לקויות לבין כלבים וחתולים (גם במישור הטיפולי), ולצורך כך הטמיעה באתר “תו אתר נגיש” (יוזמה של עמותת “נגישות ישראל” ואיגוד האינטרנט הישראלי שמטרתה קידום המודעות הציבורית לנגישות לאינטרנט ויידוע ציבור הגולשים באתר אודות מידת נגישותו).

 

לחיצה על התו הנגיש באתר תפתח שורה של פקודות שניתן לבצע באמצעות המקלדת או העכבר, ומגוון של אפשרויות צפייה באתר (לדוגמא תיקון ניגודיות והגדלת פונטים עבור בעלי לקות  ראיה והדגשת קישורים באמצעות קו תחתון ורקע בולט) – כולם כדי לשפר ולאפשר את השימוש באתר גם לבעלי לקויות.

 

כמו כן, האתר הותאם לגלישה בעזרת המקלדת בלבד, כך ששימוש במקש TAB יעביר את מוקד המקלדת בין עצמים שונים בעמוד, ופעולה בעזרת החיצים ומקש הEnter  תאפשר לבחור בין האפשרויות השונות. כדי לנווט אחורה יש ללחוץ על צירוף המקשים  shift + tab.

 

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה כלשהי, ואם יש לכם שאלה כלשהי בנושא נגישות ו/או הצעת ייעול שתשפר את חווית הגלישה לבעלי לקויות, נשמח לסייע. ניתן ליצור עמנו קשר באמצעות טופס יצירת קשר המופיע תחת הלשונית “יצירת קשר” בסרגל הכלים העליון, כשבטופס יצירת הקשר יש לבחור את נושא הפנייה “בעיית נגישות“.

 

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר הנכם מתבקשים למלא נכונה את כל הפרטים בטופס, וכן לפרט ככל שניתן את מהות הפנייה, לרבות תיאור הבעיה בה נתקלתם, סוג וגרסה של הדפדפן בו אתם משתמשים, מערכת הפעלה בה אתם משתמשים, סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם), הדף בו גלשתם, הפעולה שניסיתם לבצע ונכשלה, והאם נעשה שימוש באמצעות מחשב או טלפון נייד. אנו נטפל בבעיה בהקדם האפשרי ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.

 

כמו כן ניתן לפנות אלינו בטלפון שמספרו: 052-507-6622

 

גלישה נעימה ופורייה!