html5-dom-document-internal-cdata]]>

כלבים היפואלרגניים לרכישה מתועדת בפקוח מלא! - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית

המגזין.

בית > המגזין > כלבים היפואלרגניים

כלבים היפואלרגניים

כלבים הם חיות המחמד הפופולאריות ביותר בעידן הנוכחי ובכל משפחה שלישית גדל כלב מסוג זה או אחר. ישנן משפחות אשר חושקות בכלב, אך נמנעות מאימוץ בשל אלרגיה ממנה סובל אחד מהילדים או ההורים. כדי שגם משפחות אלו יצליחו ליהנות מחברתו של הכלב בתא המשפחתי, ניתן ואף רצוי לאמץ כלבים היפואלרגניים. מחפשים את הכלב שיאפשר לכם ליהנות מנוכחותו מבלי לפתח תסמיני אלרגיה? הצטרפו אלינו למאמר הבא וגלו את כל הסוגים של כלבים היפואלרגנים. לאחר שתאמצו את הכלב אליו אתם מתחברים, גשו לרכוש ציוד לכלבים בהתאם ובין היתר מברשת פרווה, שמפו לחפיפה וכיוצא בזאת.

כלבים היפואלרגניים

כלבים היפואלרגניים

אם אתם שוקלים לרכוש כלב היפואלרגני ולצרף אותו לתא המשפחתי, בחרו לעצמכם את הכלב על פי הרשימה הבאה. כמובן שמומלץ לצפות גם בתמונות וזאת על מנת לוודא שאתם יודעים ומכירים את מראהו.

  • אירדייל טרייר – Airedale Terrier – כלב היפואלרגני גדול יחסית בעל פרווה מקורזלת, פנים ארוכות ושפם טריירי. לכלב גוף רזה וזנב ארוך אותו הוא מרים כלפי מעלה באופן כמעט קבוע.
  • בדלינגטון טרייר – Bedlington Terrier – כלבים היפואלרגניים קטנים וידידותיים, מתאימים למשפחה עם ילדים. לכלב נשירת שיער / פרווה נמוכה מאוד. כלב בעל דימיון רב לכבשה / טלה.
  • בולונז – Bolognese – כלבים שראויים לגידול בדירה. אלו הם כלבים קטנים בעלי פרווה לבנה ובשל גודלם הקטן, ניתן לשאת אותם בתיק נשיאה בקלות ואף להעלות איתם למטוס.
  • בורדר טרייר – Border Terrier – כלב קטן ולו פרווה עבה. זהו כלב ערני מאוד, אנרגטי וחד אך במקביל הוא מנומס ואחד מהאהבות הגדולות שלו היא לשמח את בעליו.
  • בישון פריזה – Bichon Frise – כלב מהמם ביופיו ולו פרווה מקורזלת בצבע לבן. גם ראשו של הכלב מלא פרווה ומעניק לכלבים מראה מיוחד של פאה מושקעת. הפה והאף השחורים משתלבים בצורה מדהימה עם השיער הלבן ולו רגליים קטנטנות וזנב מקופל.
  • יורקשייר טרייר – Yorkshire Terrier – כלבים היפואלרגניים קטנים בעלי פרווה ארוכה וחלקה ובעלת מגע משי נעים ומרגיע. זן זה הוא נמרץ מאוד ואוהב לנסות דברים חדשים בכל רגע ורגע. הוא אמיץ, חכם ונאמן עד מאוד. סוג זה של כלב זקוק למנהיג כדי לחוש תחושת ביטחון.
  • מלטז – Maltese – כלב קטן אשר מזכיר במידת מה את כלבי הפודל. למלטז עיניים שחורות גדולות, אף פחוס וראש קטן. הפרווה של המלטז היא ארוכה ומכסה את כל גופו עד הזנב והיא בצבע הלבן. הפרווה חלקה ונעימה למגע – כמובן שצריך לטפח אותה בהתאם ועל כן במקביל לרכישת אביזרים לכלבים, חשוב להקפיד על קניית מברשת מותאמת.
  • פודל – Poodel – פודל נחלק ל 4 סוגים שונים וביניהם: פודל טוי, פודל ננסי, פודל בינוני ופודל ענק. הפרווה של הפודל היא ארוכה ומתולתלת וצבעה נע בין אפור, שחור, חום ולבן. לפודל אף ואוזניים קטנות והוא בעל מבנה גוף מוצק ושרירי.

כלב היפואלרגני

הציוד אותו תרכשו לכלבכם

כדי להעניק לכלב שלכם את איכות החיים הטובה ביותר עבורו, נכון לרכוש לו מוצרים בסיסיים ולפינוק מוצרים נלווים לרבות חטיפים. את המוצרים הבסיסיים שאין צורך לציין לרבות אוכל ויטמינים , קולר לכלב שתייה ועוד, סביר שתרכשו בין כה וכה, אך במקביל, עליכם להשקיע ברכישה נוספת לרבות צעצועים לכלבים, חטיפים ועוד. ככל שתקפידו לרכוש את הציוד המותאם לכלבכם כך ייטב לו וכפועל יוצא לכם.
לסיכום – כלב היפואלרגני דורש השקעה מצד בעליו ועל כן עוד לפני שאתם מאמצים /רוכשים בעל חיים, הקפידו לוודא שיש בכוחכם וברצונכם לטפל בו על כל המשתמע מכך.

לרכישת כלבים היפואלרגניים >> לחצו כאן

 

שתף את הכתבה

דילוג לתוכן