חנויות בעלי חיים בכל הארץ – פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית

נותני שירות.

בית > נותני שירות

 • הכל
  • הכל
  • חנויות בעלי חיים
  • אילוף
  • פנסיונים
  • בריאות
  • טיפוח
  • תזונה

  חנויות בעלי חיים בכל הארץ

  חנויות בעלי חיים בכל הארץ

  ברוכים הבאים לפטפיינדר! כאן תוכלו למצוא חנויות מומלצות עבור בעלי חיים באיזור מגוריכם, בקלילות ויעילות.

  אז מהי חנות לבעלי חיים?

  חנות לבעלי חיים היא עסק קמעונאי שמוכר סוגים שונים של בעלי חיים (חיות מחמד) לציבור, וכן מגוון של ציוד ואביזרים לבעלי חיים.

  חנויות לבעלי חיים און- ליין (חנויות אינטרנטיות)

  חנויות חיות רבות מציעות גם מוצרים קמעונאיים ברשת. הנוחות הינה הגורם והמניע העיקרי לרכישה מחנויות חיות מחמד מקוונות, ובכל שנה מספר משקי הבית שקונים באינטרנט מזון ומוצרים לבעלי חיים רק עולה. לקניות באינטרנט יתרונות ברורים אחרים, והם כוללים תמחור תחרותי של המוצרים ותמורה טובה בשל ההטבה של משלוח חינם. הפריט הפופולרי ביותר לקניות ברשת הוא מזון יבש לכלבים, כאשר רוב האנשים מעדיפים לרכוש מוצרים לחיות מחמד כמו צעצועים, אביזרים ומזון באופן מקוון, אך מעדיפים לקנות חטיפים, מיטות, ובגדים לבעלי חיים דווקא בחנויות ולא ברשת.

  מוצרים ואביזרים לבעלי חיים

  המוצרים הנמכרים בחנויות בעלי חיים כוללים, בין היתר, מזון יבש לכלבים וחתולים, מזון בקופסאות שימורים, כלי אוכל, צעצועים, קולרים, רצועות, מוצרי טיפוח, מוצרי הדברה, חול לחתולים, כלובים מסוגים שונים ואקווריומים.

  שירותים הניתנים בחנות לבעלי חיים

  ישנן חנויות לחיות מחמד המציעות גם טיפול היגייני (כגון טיפול נגד פרעושים וקרציות) ושירותים אסתטיים (כגון רחצה וטיפוח של חתולים וכלבים). בחלק מחנויות בעלי החיים  ניתן גם לקבל טיפים בנושא אילוף והתנהגות, וכן ייעוץ בנושאי תזונה לחיות מחמד.

  בעלי חיים

  כיום, בשל התפתחות הכלבנות המתועדת ובתי הגידול המפוקחים על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות, ובשל החובות הקבועות בתקנות צער בעלי חיים, חנויות בעלי חיים כמעט ולא מחזיקות חתולים וכלבים.

  החזקה של סוגים מסוימים של בעלי חיים עלולה להיות בניגוד לחוק במידה ואין לכם היתר מיוחד של רשות הטבע והגנים, אפילו אם רכשתם אותם בחנות בעלי חיים מוכרת. ישנם שני סוגי היתרים, האחד הוא היתר כללי שבו יש רשימה של מינים שניתן להחזיק ללא כל בקשה מיוחדת (“הרשימה הלבנה”). הסוג השני הוא עבור כל שאר המינים שמוגדרים חיות בר שצריך להוציא עבורם היתר מיוחד שאותו רשות הטבע והגנים יכולה לאשר או לדחות. המצב היום הוא שבעלי חיים רבים שנחשבים לחיות מחמד נפוצות בישראל, לא נכללות ברשימת בעלי החיים המותרים להחזקה.

  כיום ניתן למצוא בחנויות בעלי החיים בעיקר דגים מסוגים שונים, חמוסים, אוגרים, ארנבות, תוכים מסוגים שונים, נחשים, גרבילים, איגואנות וחרדונים.

  למה לפרסם דווקא ב-PetFinder

  דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי למקד את תוצאת החיפוש ולהפוך את חווית החיפוש לקלה וויזואלית.

  הפלטפורמה
  המתקדמת
  בישראל!

  מגדלים מוסמכים
  על ידי IKC

  חשיפה של מעל
  50,000
  גולשים בחודש

  הצטרפו לאתר והתחילו לפרסם עוד היום!

  דילוג לתוכן