כלבים למכירה I מכירת כלבים באתר המוביל לכלבנות מתועדת - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית מכללת ברושים

המלטות חדשות.

בית > קנייה

*ניתן לבחור יותר מאפשרות אחת

בעל חיים

חתול

כלב

גזע כלב

אזוואק

איירדייל טרייר

אייריש וולפהאונד

הצג עוד

מין

זכר

נקבה

גיל

0-3 חודשים

3-6 חודשים

6-12 חודשים

הצג עוד

גזע חתול

אביסיני

אוריינטלי קצר שיער

אלף ELF

הצג עוד


אני מחפש:

נקה הכל

תוצאות חיפוש

בחרתם לגדל כלב? מתלבטים איזה גזע כלבים לבחור? רוצים לדעת היכן תוכלו למצוא כלבים למכירה? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב על מכירת כלבים גדולים/קטנים/בינוניים והכול במקום אחד.

כאשר אתם מקבלים החלטה לגדל כלב מומלץ לכם לזכור שלמעשה אתם מכניסים מעין “בן משפחה” נוסף לביתכם, העתיד להיות חלק מחייכם מספר ממושך של שנים, ולכן, חשוב שהבחירה תביא בחשבון את מאפייני המשפחה, יכולותיכם, וצרכי בני הבית השונים על מנת להתאים בצורה המיטבית את סוג הכלב לאורח חייכם ורצונותיכם.

פרסום כלבים למכירה באתר של פטפיינדר

כחלק מהשירותים אותם אנו מספקים תוכלו למצוא גם פרסום כלבים למכירה ללא תשלום! שירות זה ניתן אך ורק למגדלים מורשים ומוסמכים מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות. אנו בטוחים כי מנוע החיפוש המתקדם שלנו יחד עם מערכת הניהול הנוחה לשימוש, יספקו לכם מגדלים חווית גלישה והזנת תוכן שאין שני לה.

מה עדיף: כלב בוגר או גור כלבים?

ההחלטה האם לבחור בגור כאשר מחפשים גורים גזעיים למכירה או לבחור בכלב בוגר תלויה במגוון של גורמים, ולא מעט בזמן הפנוי העומד לרשותכם על מנת לטפל ולחנך את הכלב. ברוב המקרים, גור כלבים יתרגל אליכם מהר יותר מאשר כלב בוגר והוא יסגל לעצמו במהרה את דפוסי ההתנהגות אותם תדרשו ממנו. יחד עם זאת, חשוב לזכור שגידול גור כלבים מחייב אתכם לזמן ממושך של טיפול וזאת מכיוון שאת גור הכלבים נדרש להאכיל מספר רב של פעמים לאורך היום, לטייל עימו זמן ממושך מחוץ לבית, לדאוג לו לחיסונים, לנקות אחריו ואף ללמד אותו כיצד להסתגל לסביבת מגורים. מנגד, הבאת כלב בוגר הביתה הינה פעולה המאפשרת לכם לצמצם באופן משמעותי את זמני הטיפול והחינוך וזאת מכיוון שברוב המקרים הוא כבר מגיע שהוא מחונך לאופן בו הוא צריך לעשות את צרכיו, מאידך אופיו והרגליו כבר מגובשים ונדרש זמן וסבלנות לתהליך ההסתגלות. במקומות בהם מוצעים לכם כלבים למכירה, תוכלו למצוא כלבים בוגרים מחוסנים ובריאים, כאשר חלק גדול מאותם כלבים בוגרים הינם כלבים מאולפים שכבר הושרשו בהם דפוסי התנהגות על ידי בעלים קודמים או על ידי הצוות המקצועי של המקום העוסק בשירותי מכירת כלבים.

כיצד לבחור את גזע הכלב?

עולם הכלבנות המתועדת מציע לכם למעלה מ-300 גזעים שונים של כלבים חמודים, כאשר בישראל פעילים כמחצית ממספר זה, על מנת לבחור מתוך כל העושר הזה את הכלב שמתאים עבורכם. אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להגדיר את המזג והאישיות של הכלב המועדף עליכם בכל הקשור לגידול כלב. לצורך כך, מומלץ שתשאלו את עצמכם מספר שאלות כגון: האם אתם מעוניינים בכלב שמירה או כלב שכל מטרת גידולו נועדה לצורכי משחק עם בני המשפחה? כמה זמן יש לכם להקדיש בפעילויות עם הכלב? האם אתם מעוניינים לגדל את הכלב בתוך הבית או בחצר? מומלץ להגדיר את גודל הכלב  הרצוי לכם כפי שיהיה בהגיעו לבגרות, סוג הפרווה המועדף (ארוכה, קצרה, מסולסלת, זיפית ועוד) ולבדוק האם יש לכם העדפות כאלו ואחרות בכל הנוגע לצורתו החיצונית ומבנהו.

במקומות בהם עוסקים ומתמחים בשירותי מכירת כלבים חמודים, תוכלו למצוא היצע מגוון של גזעי כלבים ואנו ממליצים לכם להיחשף לכל אחד מהמאפיינים הבולטים של כל אחד מהגזעים המועדפים עליכם. במקומות אלו תוכלו למצוא כלבים למכירה מגזעים שונים: רועה בלגי, רועה גרמני, אקיטה, לברדור, גולדן רטריבר, ועוד…וכן כלבים קטנים היפואלרגנים כגון שיצו, בישון פריזה, מלטז,ופודל. בכל הנוגע למין הכלב חשוב לנו לציין ששני המינים גם יחד יהפכו לכלבים בעלי אופי טוב יותר במידה והם יקבלו את הטיפול והחינוך המסור מצידכם.

בנוגע לגודל הכלב, חשוב שתבדקו את משקל גופו המקסימלי בגיל בוגר על מנת לוודא שמצויים בידיכם הכוחות לגדל כלב גדול בסביבת המגורים. כך או אחרת, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם הצוותים המקצועיים העובדים בכל אותם מקומות בהם מוצעים לכם שירותי מכירת כלבים ולבדוק איתם את התנאים הנדרשים לצורך גידולו של הכלב אותו תהיו מעוניינים לרכוש. חשוב שתקבלו פירוט מורחב בנוגע לסוג האוכל המומלץ לכלב, דרכי הטיפול בו, החיסונים אותם הוא צריך לקבל ומידע נוסף אשר יאפשר לכם לטפל ולגדל את הכלב על הצד הטוב ביותר.

חשוב לזכור שהבאת כלב הביתה הינה פעולה מחייבת ומאתגרת ובמקרים בהם מדובר בפעם הראשונה שלכם בה החלטתם לגדל כלב, אנו ממליצים לכם להיוועץ מכרים המגדלים כלבים מזה זמן, ובמידה ובחרתם לרכוש כלב גזעי עומד לרשותכם גם מועדון הגזע ומקדם הגזע הספציפי בו בחרתם, אלו ישמחו להעמיד לרשותכם את הידע הנרחב שלהם בגזע הספציפי, לוודא שאכן הוא מתאים לצרכים שלכם ולצייד אתכם במידע הנדרש לאורך הדרך. עם הגעתו של הכלב הביתה מומלץ להצטרף כחברים למועדון ודרכו להתאחדות הישראלית לכלבנות.

קצת על כלבים קטנים

  • כלבים למכירה קטנים הם כלבים נכונים יותר לביתכם ובעיקר אם אתם מתגוררים בבניין ו/או בדירה ללא גינה ומרפסת. הכנו עבורכם רשימה חלקית של כלבים קטנים אותם אתם יכולים לאמץ או לרכוש. כלבי פומרניאן – מכירת כלבים מסוג פומרניין היא שכיחה, משום שכלבים אלו מבוקשים על ידי משפחות רבות במדינת ישראל אך לא רק. כלב זה דומה מאוד לסמוייד, אך בהבדל אחד והוא הגודל – גובה הכלב יהיה בין 18 ועד 22 ס”מ בלבד. אלו הם כלבים יפים מאוד במראה. אחד הדברים החשובים ביותר הוא להבין כי לפומרניאן יש סוג אחד בלבד ולא מעבר לכך כך שאם אתם רוכשים כלב זה, בדקו את אילן היוחסין שלו וכמובן אם יש ביכולתכם להשיג תעודת גזע שתוכיח את גזעו הרי זה משובח. כלב זה הוא אמיץ על אף הגודל שלו וכדי להגן על היקר לו, הוא ילחם גם נגד כלבים גדולים ממנו. הפומרניאן הוא כלב עליז וחביב מאוד אך אין להם משמעת גבוהה במיוחד, כך שאילוף הוא חשוב מאוד ובמיוחד כנגד העובדה שלכלב אינטליגנציה גבוהה והוא לומד מהר מאוד.
  • פיקינז – מכירת כלבים מסוג פיקינז מתבצעת באופן שבשגרה ולו בשל העובדה שהם כלבים קטנים שמשקלם אינו עולה על 6 קילו, מה שהופך אותם לכלבים נוחים לילדים. הפיקינז הוא גזע אמיץ מאוד שלא יהסס ל”התנגח” עם כלבים גדולים ממנו משמעותית על מנת לשמור על הטריטוריה שלו ועל יקיריו. הפיקינז הוא כלב נאמן מאוד לבעליו והוא אינו אוהב בלשון המעטה אנשים זרים. הפיקינז נוח מאוד לגידול וגם מי שיש לו דירה קטנה יצליח בקלות לגדלו.
  • שיטסו – השם הנפוץ יותר הוא שיצו ואלו הם כלבים היפו-אלרגניים ובמילים אחרות גם הילדים והבוגרים האלרגיים שבינינו, יכולים לאמץ או למצוא כלבים למכירה מסוג זה מבלי לסבול מתופעות אלרגניות. הכלב הוא קטן ואינו עולה על משקל של 6 קילו וגובה של 30 ס”מ. את השיצו קל מאוד לאלף, אך חשוב להשקיע מאמץ רב בטיפוח הפרווה שלו.

כמובן שאלו הם רק 3 סוגים של כלבים קטנים למכירה, מתוך עשרות סוגים שקיימים למכירה ו/או אימוץ.

ממי רוכשים כלבים גזעיים למכירה?

כלבים למכירה מוצעים ברחבי הרשת, אך אם אתם מתכוונים לרכוש לעצמכם כלב מתועד (גזעי), חשוב מאוד לבדוק דרך מי אתם רוכשים אותו, משום שכל אחד יכול להציג לכם כלב שהוא לכאורה גזעי כשבפועל יהיה קשה (בתחילה) לגלות כי הכלב לא גזעי, אך לאחר שנים תגלו זאת בקלות. אם אתם מתכננים לרכוש כלב, הדרך הנכונה הינה להתחיל בהתאחדות הישראלית לכלבנות ובמועדון הגזע הרלוונטי, שם ינחו אתכם אל מגדלים ובתי גידול מסודרים ואחראים. בהגיעכם למקום התרשמו מהניקיון במקום, כיצד הגורים מוחזקים, האם יש להם די גירויים וחשיפה לבני אדם? האם האם נמצאת במקום וכיצד היא נראית? בקשו לראות את תעודת היוחסין של האם ועותק תעודת יוחסין של האב, וודאו כי לשני ההורים פרופיל גנטי, בדקו האם ההורים נבדקו לנשאות של מחלות שונות ומה הייתה התוצאה, אלו הם היתרונות הגדולים של רכישת כלב מתועד! כל עוד אתם לא בטוחים במוכר אל תשקיעו את כספכם. בדקו אודות המוכר ברשת ותוכלו לקבל אודותיו המלצות  וחוות דעת, טובות או גרועות, בקלות מאנשים שכבר רכשו דרכו כלבים בעבר – איך תבדקו? בקלות. הקלידו את שם המוכר או שם החברה שלו בשורת החיפוש של מנוע החיפוש והתחילו לפשפש בתוצאות החיפוש. קחו בחשבון כי מכירת כלבים קטנים הפכה לנפוצה, כך שאת הבדיקות עליכם לבצע באופן מוקפד ביותר.

מדוע כלב קטן?

לכל אדם / משפחה יש עדיפות לכלב שלו / שלה אך אם אתם שואלים אותנו מדוע נכון לרכוש דווקא כלב קטן, הרי שהתשובה כוללת בתוכה מספר סיבות משמעותיות והן: כלבים מתאימים לילדים קטנים בגילאים קטנים, כלבים שנוח מאוד לגדל בבתים שאינם פרטיים ואף בבתים שאין בהם גינה.

לסיכום

אם אתם מחפשים לעצמכם חבר חדש בתא המשפחתי, כלב מתועד ממגדל מורשה של ההתאחדות הישראלית לכלבנות הוא בהחלט הפתרון עבורכם.

מעדיפים חתולים למכירה?

אהבה לבעלי חיים היא אהבה מיוחדת של אנשים מיוחדים, ומי שעוד לא מצא את בעל החיים אותו הוא רוצה לאהוב, זה הזמן לאמץ או לרכוש חתול מיוחד במינו. אין ספק כי מכירת חתולים גזעיים או אימוץ חתולים מעורבים, היא משימה פשוטה, אך משימה פשוטה עוד יותר היא לגדל אותם בביתכם. חושבים על החתול שיתרוצץ בביתכם ולא יודעים באיזה אחד לבחור, המשיכו אתנו ואפשרו לנו להעניק לכם את האינפורמציה הבסיסית אודות החתולים אותם אתם יכולים לאמץ ו/או לרכוש.

סוגים שונים של חתולים אהובים

חתולים למכירה פרסיים

מכירת חתולים פרסיים היא שכיחה במדינת ישראל ובעיקר משום שחתולים אלו אהובים על ידי רבים. חתולים פרסיים הם חתולים יפיפיים בעלי פרווה ארוכה ועיניים תואמות את צבע הפרווה. צבע הפרווה הוא שונה מחתול לחתול ויכול להיות לבן, שחור, כתום, אפור, צבע לילך, ואף בעלי שלושה צבעים גם יחד. החתול הפרסי הוא חתול שקט, ידידותי ומסתדר עם בעלי חיים אחרים ואופיו מאפשר למשפחות עם ילדים לגדלו ברוגע ובנחת.

חתולים למכירה סיאמיים

גם מכירת חתולים סיאמיים בדומה לפרסיים היא  שכיחה. החתול הסיאמי הוא חתול יפה בעל פרווה לבנה עם קצוות כהות וצבע עיניו יכול להיות בגוונים של כחול אך גם אפור או סגול יכול בהחלט להיות לחתול הסיאמי. משפחות רבות שמגדלות חתול סיאמי, מעידות כי זה מרגיש כמו לגדל כלב וזאת משום שהחתול הסיאמי הוא חברותי ואינו תוקפן כלל.

חתולים למכירה סקוטי

מכירת חתולים סקוטי (סקוטיש פולד) גם היא פופולארית וכדי להבין למה אתם צריכים לגעת בפרוותם הנעימה ולראות את מבנה פניהם היפיפיים בעלי האוזניים המקופלות. לחתולים הסקוטיים יש מראה ייחודי שמאפיין אותם ורק אותם כך שמי שאוהב להיות מיוחד וייחודי גם בבחירת החתול שלו, מוזמן לרכוש לעצמו חתול סקוטי.

חתולים מעורבים

אחת המילים הנרדפות לחתולים מעורבים הם “חתולי זבל” אותם ניתן למצוא כמעט בכל פינת רחוב וגם באמצע הרחוב. חתולים יפים בפני עצמם ובישראל רואים זאת פחות רק משום שהם נמצאים בהמוניהם. אם יש בכם אהבה לחתולים, אתם בהחלט יכולים לאמץ לכם חתול רחוב ו/או חתול שטרם, הגיע לרחוב אך בהחלט יכול להיות שם אם לא תאמצו אותו.

חתול ספינקס

מכירת חתולים מסוג ספינקס. זהו חתול מיוחד שמקורו בקנדה. החתול הספינקס הוא בעל גוף שרירי זנב ארוך ודק, אוזניים גדולות ועיניים מלוכסנות. אחד האלמנטים שמייחדים את הזן הספינקס, הוא העובדה שאין לו פרווה כלל, מה שהופך אותו לרגיש עד מאוד לשינויים בטמפרטורה.

מדוע לבחור בחתול

אם נתקלת במודעה חתולים למכירה ואתם שואלים עצמכם מדוע לרכוש חתול על פני חיה אחרת לרבות כלב ועוד, הרי לנו התשובות לכך. בראש ובראשונה אתם יכולים לקחת בחשבון ולאמץ ו/או לרכוש גם חתול וגם כלב, אך אם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם גם וגם, כדאי לשקול את החתול הבא שלכם. חתולים לא ידרשו מכם סיבובים מחוץ לבית אלא להיפך, הם רוצים ודורשים להישאר רק בבית. חתולים עושים את צרכיהם בארגז חול אותו תמקמו בביתכם ותחליפו לו את החול במידת הצורך ורצוי אחת למספר ימים. חתולים מתפנקים על בעליהם ואוהבים ליטופים וגרגורים והם לבטח ישמחו לשחק איתכם, אך במידת מה ומבלי להגזים.

לסיכום

חתולים הם בעלי חיים נוחים שלא צריך להשקיע רבות בגידולם אלא בטיפוח בהתאם לסוג החתול, בליטופים פינוקים משחקים ועוד קצת. אתם יכולים לבחור לעצמכם את החתול בהתאם ליופיו מהמגוון הנרחב של החתולים היפיהפיים שמוצעים למכירה ו/או אימוץ.