אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות

רודזיאן רידג’בק – בית גידול ריץ׳-רץ׳ ובני מורגנשטרן.

בית > רודזיאן רידג’בק – בית גידול ריץ׳-רץ׳ ובני מורגנשטרן

רודזיאן רידג’בק – בית גידול ריץ׳-רץ׳ ובני מורגנשטרן

התמחות: רודזיאן רידג'בק

אלון

בית הגידול ריץ רץ התחיל את דרכו בשנת 1997 וזו ההמלטה ה-19 (אות ק’) תחת שם בית גידול זה. כמחצית מההמלטות נולדו בבית הגידול, שממוקם בלוד, וכמחציתן בבתיהם של שותפי בית הגידול, משפחות נבחרות, שבבעלותן כלבות שנולדו בבית הגידול ריץ-רץ, שחיות ככלבות בית ומשפחה, וההמלטות שלהם נעשות בהתאם לתכנית הגידול הקפדנית של בית הגידול ריץ-רץ ולקריטריונים המחמירים של גידול הגורים.
בית הגידול ריץ-רץ זכה במעמד של “בית גידול מומלץ” ו”בית גידול מצטיין” של ההתאחדות הישראלית לכלבנות. בסיסו בעיר לוד, שם חיות “כליל” בת הכמעט תשע (אלופת על של ישראל ואלופת המועדון 3 פעמים “כליל-יופי ריץ-רץ”) הסבתא של המלטה ק’ ו”ריץ-רץ ססנה”, הדודה הצעירה בת השנתיים של המלטה ק’. הגורים של המלטה ק הם דור חמישי לריץ-רצים גאים, נאהבים, ומושקעים.
אנו עושים כל מאמץ לגדל כלבים בריאים, אתלטיים, בעלי אופי יציב ובריאים, המייצגים נאמנה את הרידג’בק הרודזי במראה, תנועה והתנהגות.
כלבים מבית גידול זה זכו בתארים: אלופת אירופה, אלופים בינלאומיים, אלופים, אלופי על, אלופים צעירים ואלוף קשיש של ישראל, אלופי המועדון הישראלי לרודזיאן רידג’בק במשך שנים רבות, רידג’בק השנה של ישראל 2017, אלופי ארה”ב, איטליה, רוסיה, בלורוסיה, מלטה, סלובניה, קרואטיה, מנצחי תל אביב ומנצחי הים התיכון וכן טופ-דוג רידג’בק 2014 באיטליה. כלבי ריץ-רץ חיים בארה”ב, הולנד, גרמניה, פינלנד, איטליה ורוסיה.

מוכר ע״י ההתאחדות כמגדל מומלץ

טלפון

0503336766

אימייל

[email protected]

רודזיאן רידג’בק – בית גידול ריץ׳-רץ׳ ובני מורגנשטרן
Screenshot_2019-08-16-10-51-44-799_com.miui.gallery
רודזיאן רידג’בק – בית גידול ריץ׳-רץ׳ ובני מורגנשטרן

מודעות.

מודעות שפורסמו על ידי המגדל