רודזיאן רידג'בק - Rich-Rach ריץ'-רץ' בית גידול לרידג'בק רודזי - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית מכללת ברושים

רודזיאן רידג’בק – Rich-Rach ריץ’-רץ’ בית גידול לרידג’בק רודזי.

בית > רודזיאן רידג’בק – Rich-Rach ריץ’-רץ’ בית גידול לרידג’בק רודזי

רודזיאן רידג’בק – Rich-Rach ריץ’-רץ’ בית גידול לרידג’בק רודזי

התמחות: רודזיאן רידג'בק

לוד

ריץ-רץ הינו בית הגידול המוביל לרידג’בק רודזי בישראל. בית הגידול נוסד בשנת 1997 והוא זכה במעמד של “בית גידול מומלץ” ו”בית גידול מצטיין”  של ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

שמי אורית נבו ואני המטפחת של בית הגידול, אני שופטת בינלאומית של הFCI ומרבה לשפוט את הגזע ולהעביר עליו סמינרים בכל רחבי העולם.

ריץ-רץ הינו בית גידול ביתי, כל הכלבים חיים בבית, כבני משפחה, ישנים בסלון או בחדר השינה.

ההמלטות, הנדירות למדי, נעשות בהתאם לתכנית גידול קפדנית והגורים מגודלים לפי קריטריונים מחמירים.

כל הכלבים עוברים בדיקות מקיפות לפני הרבעה: צילום אגן, צילום מרפקים, פרופיל גנטי במעבדת אוריוט באוסטרליה, ומגוון בדיקות גנטיות משתנות כגון ניוון עצבי (DM), אפילפסיה (JME), חרשות של הגיל הצעיר (OECD).

אנו עושים כל מאמץ לגדל כלבים בריאים, אתלטיים, בעלי אופי יציב, המייצגים נאמנה את הרידג’בק הרודזי במראה, תנועה והתנהגות. לשם כך, במידת הצורך, אנו מטיסים לעיתים זכרים מחו”ל לצורך הרבעה בארץ.

הגורים עוברים חשיפה לילדים ומבוגרים, לרעשים, למרקמי שטח שונים ועוד. הם עוזבים את בית הגידול החל בגיל 8 שבועות לאחר תילוע, חיסון ושיבוב, מצויידים בחוברת הסבר, פנקס בריאות, מזון לימים הראשונים וצעצוע אישי.

כלבי ריץ-רץ זכו בתארים: אלופת אירופה, אלופים בינלאומיים, אלופי ישראל (כולל אלופי על, אלופים צעירים ואלופים קשישים), אלופי שנתיים של המועדון הישראלי לרודזיאן רידג’בק 13 פעמים, רידג’בק השנה של ישראל 2017, 2019, אלופי ארה”ב, איטליה, רוסיה, בלורוסיה, מלטה, סלובניה, קרואטיה, מנצחי תל אביב ומנצחי הים התיכון וכן טופ-דוג רידג’בק 2014 באיטליה. כלבי ריץ-רץ חיים בארה”ב, הולנד, גרמניה, פינלנד, איטליה ורוסיה.

רודזיאן רידג’בק – Rich-Rach ריץ’-רץ’ בית גידול לרידג’בק רודזי