נותני שירות בריאות בכל הארץ – פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות התאחדות החתולים הישראלית

ביטוח בריאות וצד ג’ לבעלי חיים מבית הפניקס.

בית > בריאות

 • הכל
  • הכל
  • חנויות בעלי חיים
  • אילוף
  • פנסיונים
  • בריאות
  • טיפוח
  • תזונה

  נותני שירות בריאות בכל הארץ

  שירותי וטרינר בכל הארץ

  כלבים וחתולים בריאים בגופם ובנפשם הם מתכון מנצח לחיים מאושרים הן של חיית המחמד והן שלכם. במדור זה אנו מביאים בפניכם מאמרים ותכנים בנושאי בריאות שונים, ונשמח לקבל מכם משוב לתכנים שקראתם ואף תכנים משלכם שיפורסמו באתר תחת שמכם, בכפוף לאישור מקדים שלנו.

  בעידן בו חכמת ההמונים יכולה לתרום לכל אחד ואחת מאתנו יהיה זה חבל שלא נשתף אחד את השני בידע שצברנו, כך שבסופו של דבר חיות המחמד שלנו יגדלו אל עולם בריא יותר.

  ביטוח בריאות וצד ג' לבעלי חיים מבית הפניקס
  arrow left

  ביטוח בריאות וצד ג' לבעלי חיים מבית הפניקס

  רעננה

  למה חשוב לבטח את חיית המחמד שלכם?

  ביטוח צד ג’

  מציאות של תקיפת כלבים אינה נדירה. לא מדובר בהכרח רק במקרה של אדם שננשך על ידי כלב. טווח הפגיעות רחב מאוד וכולל גם כלב שרץ וגרם לרוכב אופנים ליפול, כלב שרדף אחרי ילדים משחקים בגינה, הבהיל אותם וגרם להם ליפול, מקרים בהם כלבים התנפלו על עוברי אורח, הבהילו וגם נשכו, ואפילו מקרים בהם זר נכנס לחצר  של בית פרטי (בתום לב ולא כדי לבצע עבירה) שעל השער תלוי שלט “זהירות כלב” תוך שהוא פותח את שער הכניסה וננשך על ידי כלב שמגן על הבית (מקרה של דוורית שנכנסה לבית פרטי תוך שהיא פותחת שער נעול כדי למסור דבר דואר וננשכה על ידי כלב שבסך הכול עשה את שמצופה ממנו – להגן על בית בעליו – לדוגמה פסק הדין שניתן  בתיק ת.א 49377-01-11‏ ‏ רינה גולי נ’ גיורא מזרחי של בית משפט השלום כבפר סבא).

  החוק הישראלי מטיל על בעלי הכלב אחריות מוגברת בכל הנוגע לנזקי גוף שגרמו, ואין צורך להוכיח התרשלות של בעל הכלב – מספיק להוכיח שנגרם נזק גוף כתוצאה מתקיפת הכלב. הנחת המחוקק היא, שלבעל הכלב תמיד יש שליטה עליו, ואם הכלב גרם לנזק – הבעלים הם שיצטרכו להוכיח כי אינם אשמים, ולא התובע.

  לבעל הכלב תהיה הגנה במקרים מסוימים כגון אם הנזק נגרם כתוצאה מהתגרות מוכחת של המותקף בכלב, אם הנפגע נכנס לשטח של הבעלים שלא כדין, או אם הנפגע תקף את בעלי הכלב או את אחד מבני משפחתו הקרובה (בן זוגו, הוריו או ילדו). כלומר נטל הראיה מתהפך – בעל הכלב הוא שצריך להוכיח שלא התרשל בשמירה על הכלב שתקף.

  אירוע של נשיכה, בהלה מכלב וחבלה כתוצאה מנפילה, ומקרים אחרים (גם אם מדובר בכלבים קטנים) מסתיימים במקרים רבים מאוד בפיצוי כספי של עשרות עד מאות אלפי שקלים, ולעתים אף בתשלום פיצוי כספי של מיליונים (כך למשל, נאלץ אדריכל לפצות אישה שננשכה על ידי כלבו, לאחר שהאישה ניסתה ללטף את הכלב. בית המשפט פסק לחובתו תשלום פיצויים של 1.7 מיליון שקל, וכן מאות אלפי שקלים נוספים בגין שכר טרחת עו”ד).

  ביטוח בריאות

  ביטוח בריאות לחיית המחמד שלכם (כלבים וחתולים) מאפשר להעניק לה את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, ובראש שקט, בעת תאונה או מחלה, ולחסוך לכם אלפי עד עשרות אלפי שקלים!

  פוליסת הביטוח מאפשרת כיסוי להחזר הוצאות רפואיות עקב תאונה או מחלה שארעה לחיית המחמד כגון: טיפולים רפואיים, ניתוחים, אשפוזים, תרופות, צילומים ובדיקות מעבדה, אשר נעשו לחיית המחמד עקב מקרה הביטוח (בכפוף לתנאי הפוליסה):

  • עד לסכום של 12,693 ₪ לשנה עבור טיפולים רפואיים ובדיקות מעבדה – כפוף לתעריפי המינימום של האיגוד הישראלי לרפואה של חיות קטנות, המסונף להסתדרות הרופאים הווטרינריים בישראל.
  • עד לסכום של 1,270 ₪ לשנה בגין תרופות, אשר ניתנו לחיית המחמד בהוראת הרופא המטפל, בגין מקרה הביטוח.
  • עד לסכום של 1,014 ₪ לשנה בגין אשפוז.
  • עד לסכום של 623 ₪ למקרה ו- 1,245 ₪ לתקופת הביטוח, בגין בדיקות הדמיה.
  • פיצוי כספי בשל מות חיית המחמד כתוצאה מתאונה – בסכום של 2,539 ₪ בגין מוות מתאונה לחיית מחמד גזעית, ו- 1,245 ₪ לחיית מחמד שאינה גזעית.
  • ניתן לרכוש כיסוי לאחריות כלפי צד שלישי בלבד, ללא כיסוי להוצאות רפואיות לחיית המחמד וללא כיסוי מוות מתאונה.

  חשוב לדעת, בין היתר, ש:

  • ניתן לבטח חיות מחמד אשר גילן ביום תחילת הביטוח הינו, 4 חודשים לפחות ולא יותר משמונה שנים, ובתנאי שמצבן הבריאותי היה תקין ביום תחילת הביטוח
  • לא ניתן לבטח כלבים מסוג הגזעים הבאים: אמסטף, דוברמן, רוטווילר, בול טרייר, פיטבול, סטפורדשייר בולטרייר, דוגו ארגנטינו, רועה קווקזי, רועה תורכי (קנגל), פילה ברזילרו, טוסה אינו.

  רוצים לישון בשקט?

  לא רוצים לעבור הליך משפטי מייגע, ובסופו של דבר לשלם מאות אלפי שקלים פיצוי?

  לא רוצים לשלם עשרות אלפי שקלים במצב בו כלבכם נדרש לטיפולים רפואיים בשל תאונה או מחלה?

  רוצים לקבל פיצוי כספי אם חס ושלום חיית המחמד שלכם מתה כתוצאה מתאונה?

  ביטוח צד ג’, המשלב בתוכו גם ביטוח בריאות לחיית המחמד שלכם, יבטיח שגם אם יתבעו אתכם ויימצא שאתם צריכים לשלם למי שניזוק, חברת הביטוח תשלם את סכום הפיצוי עבורכם (עד 670,000 ₪ בביטוח בסיסי ועד 1.3 מיליון ₪ בתוספת תשלום בכפוף לתנאי הפוליסה) – וכל זאת בתשלום של כ-85 ₪ לחודש עבור ביטוח בריאות וצד ג’, ובסכום נמוך יותר עבור ביטוח צד ג’ בלבד!

  אנחנו כאן בשבילך

  במידה ויש לכם שאלות או במידה ואתם מתעניינים בביטוח לחיית המחמד שלכם, אנא כנסו לקישור ומלאו את פרטיכם בטופס וסוכן של חברת הפניקס יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

  מעבר לעמוד ביטוח חיות מחמד לחץ כאן!

  למה לפרסם דווקא ב-PetFinder

  דאגנו שלכל מפרסם יהיה עמוד פרסום מפורט ועשיר בתוכן ומידע כדי למקד את תוצאת החיפוש ולהפוך את חווית החיפוש לקלה וויזואלית.

  הפלטפורמה
  המתקדמת
  בישראל!

  מגדלים מוסמכים
  על ידי IKC

  חשיפה של מעל
  50,000
  גולשים בחודש

  הצטרפו לאתר והתחילו לפרסם עוד היום!

  דילוג לתוכן