אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות פט פיינדר - המדריך המלא לבחירת גור גזעי

פודל בינוני.

בית > מידע גזעים > פודל בינוני

פודל

שוקלים מציאת פודל בינוני למכירה או אימוץ?  כמו כל אחד מסוגי הפודל המוכרים כיום, הוא אחד משני סוגי הכלבים היותר אינטליגנטים המוכרים כיום. באופן עקרוני, כלבי הפודל מבל הגדלים, הם כלבים רגועים, צייתנים ומשתלבים היטב כמעט בכל משפחה שאליה הם מגיעים. אילוף כלבי פודל הוא אחד הדברים הקלים לביצוע,  וכך גם טיפוח שלהם על היבטיו השונים. מתי החל הביות והאילוף של סוג הכלבים הזה? מהם היתרונות היחסיים של פודל בהקשרים השונים של ההסתייעות בו? היכן ניתן להשיג כלב פודל בינוני או קטן, בהתאמה לצרכים של המשפחה? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה באשר לכלבים השקטים והנאמנים הללו.

פודל בינוני למכירה או אימוץ – כל היתרונות

כאמור, היתרון היחסי של כלב הפודל טמון באינטליגנציה הגבוהה שלו. הכלב הזה מסוגל להבין מילים ופקודות רבות ומורכבות יחסית. לרוב, האילוף וההסתגלות של הכלב הזה לחיים החדשים שלו בבית ובמשפחה הם קלים יחסית. ניתן ללמד את הכלב לבצע פעולות בסיסיו, גם בלי הסתייעות במאלף. עם זאת, אילוף מקצועי של הפודל עשוי להפיק ממנו את המיטב. זאת, בעיקר אם לכלב הזה מיועדים תפקידים שהם מעבר לשעשוע ומשחק בלבד. במקומות שונים באירופה, כלב הפודל הוא כלב ליווי נאמן לציידים, המסתייעים בו למטרות שונות במהלך פעילות הציד ביער. הפודל להוט, בעיקר בצעירותו, ללמוד דברים חדשים ולרצות את הבעלים שלו. כך שבמידה ואתם שוקלים בין פודל בינוני למכירה או אימוץ לבין גזעים אחרים.. זוהי כבר תכונה חיובית ביותר שיש לקחת בחשבון

פודל בינוני למכירה או אימוץ

פודל בינוני למכירה או אימוץ – תזונה

התזונה של כלב הפודל הבינוני ובכלל, חייבת להיות מאוזנת ולתמוך בשמירה על הבריאות התקינה של הכלב. תזונה של הכלב חייבת להכיל את הכמות המתאימה של ויטמינים וחומרים אחרים. מומלץ להאכיל את הפודל פעם ביום, ולא להשאיר את האוכל לרשותו לאורך כל שעות היממה. בנוסף, יש להימנע ככל האפשר מלהאכיל את הכלב בסוגים אחרים של מזון, השונים באופן מהותי מהמזון הרגיל שלו. פעולה כזאת עלולה לגרום לכלב להימנע מאכילת המזון הייעודי שלו, בתקווה לקבל עוד מהמזון החדש, הטעים יותר.

זה המקום להזכיר גם שאין להאכיל את הכלב במזון שהוכן ובושל עבור בני הבית האחרים. ועוד דבר שהוא חשוב ביותר – אין להאכיל את כלב הפודל בעצמות. אמנם הכלב יאכל אותן בהנאה, פשוט כי כלבים אוהבים אוכל קשה וקריספי. אבל מצד שני, העצמות אינן מתעכלות והכלב עלול להיפגע כשינסה לעשות את צרכיו. עם הדברים שבשום פנים אסור להאכיל בהם את הכלב ניתן למנות שוקולד ודברי מתיקה בכלל. זאת, כיון שגופו של הכלב איננו מסוגל לפרק סוכרים באותה המהירות שעושה זאת גוף האדם. אחד הדברים שאסור בתכלית לתת לכלב לאכול הוא אבוקדו. מבחינת הכלב, מדובר ברעל שעלול לגרום למותו בתוך כמה שעות מרגע שאכל אותו.

למציאת פודל למכירה, לחצו על הלינק הבא >> כלבים למכירה

 

פודל למכירה או אימוץ

פעילות

באשר לפעילות – כלב הפודל הוא שקט מאד בבית, אבל אוהב מאד פעילות אינטנסיבית מחוצה לו. כלבי הפודל אוהבים לרוץ, להשתובב ולהוציא את המרץ שהצטבר אתלם לאורך כל היום. כיון שבערים רבות קיימים גנים ייעודיים לכלבים, אפשר לשחרר את הפודל בבטחה להניח לו לרוץ ולהשתולל כאוות נפשו.

כלבי פודל בינוניים, קטנים ואפילו הגדולים שביניהם, הם כלבים המועדפים, בדרך כלל, על מאמצים בעלי משפחה וילדים. רכישה או אימוץ פודל בינוני ואחר באמצעות פט פיינדר, מהווה ערובה לכך שהכלב הועבר לבעלים החדשים שלו כשהוא מתוחזק היטב, מחוסן ובריא. הגבר חשוב מאד באופן כללי, וכשמדובר במשפחה שיש בה ילדים הדבר חשוב על אחת כמה וכמה. אם יש לך עניין לקנות או לאמץ כלב, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע של פטפיינדר יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לבחור את השותף לחיים, שיהפוך את החיים למאושרים ומלאים יותר.

למציאת פודל למכירה או אימוץ, לחצו על הקישור הבא >> כלבים לאימוץ

פודל בינוני

מודעות.

לא נמצאו מודעות רלוונטיות לגזע הנבחר

מאמרים שיכולים לעניין אותך.