מיין קון למכירה - פטפיינדר
אודות ההתאחדות הישראלית לכלבנות

מיין קון.

בית > מידע גזעים > מיין קון

מיין קון

מיין קון

מיין קון למכירה בפיקוח מלא

מחפשים מיין קון למכירה או אימוץ? להלן קצת פרטים על חתול מופלא זה.

מיין קון הוא ללא ספק חתול גדול. יש לו גוף שרירי וגדול ממדים, והוא שוקל 4 עד 8 קילוגרמים. אולי שמעתם על חתולים מסוג זה ששוקלים גם  30 קילוגרם, אבל כל מיין קון שמגיע לגודל זה הוא ככל הנראה בעל משקל עודף.

מיין קון למכירה - אופי והתנהגות

המיין קון הוא מתוק וידידותי, עם אופי טיפוסי של חתול סקרן. הוא אמנם אוהב את משפחתו אבל סוג זה אינו דורש תשומת לב מיוחדת ממנה. המיין קון ילך אחריך לכל מקום ויגלה עניין רב במה שאתה עושה, ואם אתה מוכן לפנות לו מעט מקום על הברכיים, המיין קון יהיה האחרון שיתנגד לכך. סוג זה של חתולים הוא אחד מאלה שמסתדרים עם כולם, כולל כלבים וחתולים אחרים. הוא אף מוכן ללמוד ללכת לטייל עם רצועה, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שנוסע לעתים קרובות ורוצה לקחת עמו את חתול זה.

קולות משונים?

כאשר שוקלים מציאת מיין קון למכירה או אימוץ חשוב להיות מודעים לקולות (-: >> חתולי המיין קון מתקשרים באמצעות קולות שונים ומשונים, מעבר לקולות ה"מיאו" המוכרים, והם משתמשים גם בגופם כדי להביע את עצמם, אז אל תתפלאו אם המיין קון שלכם יחבוט בכם קלות עם ראשו כדי להביע את אהבתו אליכם!

סוג זה של חתולים יכול להתאים את עצמו לכל בית ולכל אקלים, והוא יכול להתאים את עצמו גם למזג אוויר קר מחוץ לבית, אם כי עדיף לשמור עליהם בתוך הבית כדי להגן עליהם מפני פגיעת מכוניות, מחלות מדבקות מחתולים אחרים, ופגיעה  מבעלי חיים אחרים. כאשר אתם מחוץ לבית דאגו להשאיר למיין קון צעצועים שישחק עימם כדי להפיג שעמום. ניתן לסכם ולומר כי המיין קון הם חתולים ידידותיים שנוטים להסתדר עם כולם, כולל ילדים, כלבים וחתולים אחרים, והם בעלי פרווה ארוכה ויפה במגוון מדהים של צבעים ודפוסים שלא דורשת מעבר לסירוק שבועי.

בריאות

כמובן שכאשר שוקלים מציאת חתולי מיין קון למכירה או אימוץ חשוב מאוד לדעת על בעיות בריאותיות שעלולות לצוץ. לכל סוגי החתולים יש פוטנציאל לפתח בעיות בריאות גנטיות ולהעבירן הלאה בשושלת. אל תאמינו למגדל הטוען כי לגזע שלו אין בעיות בריאותיות או גנטיות, ואל תרכשו גור חתולים ממגדל שאינו מציע ערבות לבריאות הגורים, או שאומר לך שהגזע הוא 100 אחוז בריא ואין לו בעיות בריאות ידועות! לחתולי המיין קון  יש בעיות בריאות תורשתיות שיכולות בהחלט להיות מקור לדאגה בהמשך. הם כוללים, בין היתר, קרדיומיופתיה היפרטרופית, דיספלסיה של הירך ואטרופיה בשרירי עמוד השדרה. מגדלים אחראיים אמורים למסור לכם את מלוא המידע אודות הורי
הגורים (כגון תוצאות צילומי אגן) והבדיקות שנעשו לגורים כדי לגלות ולמנוע בעיות בריאותיות מסוגים אלו.

טיפוח של חתולי מיין קון

המיין קון מתאפיין בפרווה רכה למגע. סירוק בתדירות של פעם בשבוע יסיר את השערות המתות שאחרת היו נבלעות על ידי החתול כאשר הוא מלקק ומנקה את עצמו, ושהיו יכולות להפוך לכדורי צמר בקיבתו. אל תשכחו לגזוז למיין קון את הציפורניים לפי הצורך, בדרך כלל כל 10 ימים עד שבועיים, וכדי למנוע מחלות חניכיים יש לצחצח למיין קון שיניים עם משחת שיניים מיוחדת לחתולים, וכן יש לדאוג  לניקיון שיניים תקופתי על ידי הווטרינר שלכם.

עבור חתולי מיין קון למכירה >> לחצו כאן

עבור חתולי מיין קון לאימוץ >> לחצו כאן

תכונות אופי:

Icon מתאים לדירה
Icon ידידותי לילדים

מודעות.

לא נמצאו מודעות רלוונטיות לגזע הנבחר